Kondiční jízdy:

Pomůžeme ti za volantem získat jistotu.

Už máš řidičák, ale za volantem se ještě úplně necítíš? Nebo ho máš teprve chvíli a potřebuješ jen získat víc zkušeností? Přesně pro tebe tu máme přichystané naše kurzy kondičních jízd. Řízení tě začne bavit a do auta budeš sedat s jistotou a pocitem bezpečí.

Jak to probíhá?

Jedna jízda má 45 minut, jako ve škole. Ještě před jízdou samotnou se domluvíš s instruktorem, co ti dělá největší potíže a jízdu nastavíte na míru. Přesně tak, jak nejvíc potřebuješ, aby ses za volantem cítil dobře. Doporučujeme vždy dvě jízdy za sebou, hlavně kvůli tvému pohodlí. Plánovat si je můžeš online a to u instruktora, který ti bude nejvíc sympatický.

350 Kč
1 kondiční jízda
(45 min)
3 000 Kč
Balíček 10 jízd
(Ušetříš pětistovku)

Kondiční jízdy mimo město

Platí tu stejné principy jako u klasických kondiček, jen nebudeš brouzdat ulicemi měst, ale vyrazíš na dálnici a větší silnice (I. a II: třídy). Naučíme tě správné nájezdy a výjezdy z dálnice, jezdit mezi pruhy, předjíždět bezpečně auta před sebou a předvídat situaci v rušném provozu.

1 600 Kč
Balíček mimo město
(120 min)

Jízdy pro ženy:

Program speciálně navržený pro ženy.

Potřebuješ dojíždět do práce nebo za nákupy a nechceš být už závislá na hromadné dopravě či partnerovi? Zkus naše jízdy určené speciálně pro ženy. Vybereš si sama trasu, kudy chceš jet. Zajedeme do tvého oblíbeného obchodního centra, ke školce či kadeřníkovi. Naučíme tě couvat, tankovat, parkovat a jak si u toho nepoškrábat auto.

Jak to probíhá?

Zaplatíš si u nás počet hodin, který ti vyhovuje. Můžeš je odjezdit najednou, nebo postupně, prostě podle toho, jak se budeš cítit. Online si naplánuješ jízdu a zároveň si vybereš, jestli chceš jezdit s instruktorem nebo s instruktorkou. Před samotnou jízdou ti ještě lektor zavolá a domluví s tebou detaily.

400 Kč
1 jízda pro ženy
(60 min)
1 800 Kč
Balíček 5 jízd
(Ušetříš dvoustovku)

Škola parkování:

Konec poškrábaných hran tvého auta.

Však to dobře znáš - dorazíš na přeplněné parkoviště a kousek před tebou je jedno volné místo mezi dvěma auty. Takže pokračuješ dál, párkrát objedeš blok, jestli nenajdeš lepší místo k zaparkování a nakonec to vzdáš a auto necháš ve vedlejší ulici. Co se to prostě jednou provždy naučit, co ty na to?

Jak to probíhá?

Po celou dobu kurzu se budeme věnovat parkování. Začneme zlehka, postupně budeme hledat těžší a těžší místa k zaparkování a nakonec zajedeme přímo do přeplněného nákupáku. Nemusíš se ničeho bát, naši instruktoři jsou trpěliví, se vším rádi poradí a znají spoustu fíglů, jak a kdy správně točit volantem. Po tomto kurzu už si auto neodřeš a vždycky najdeš místo k zaparkování.

1 300 Kč
Škola parkování
(180 min)

JAK SE
PŘIHLÁSIT?

Jednoduše on-line! Stačí vyplnit několik údajů o sobě, přihlášku vytisknout a dorazit s ní na naši pobočku.

Přihlásit se on-line

Platba na splátky

Chybí ti zrovna dostatečná finanční hotovost na zaplacení kurzu? Potřebuješ řidičský průkaz a současně potřebuješ peníze na jiné věci? Pořiď si řidičský výcvik na splátky bez navýšení.

Výhody pro tebe

Skupinová sleva

Zapiš se s kamarády a získejte slevu až 1 000 Kč pro všechny! Čím víc vás přijde, tím větší slevu všichni dostanete.

Výhody pro tebe